Z myślą o najmłodszych realizujemy kursy języka obcego dla dzieci w wieku od 4 roku życia. Grupy dobieramy wiekowo oraz w zależności od umiejętności językowych dzieci.

Zajęcia dla maluszków są zawsze pełne atrakcji i zabawy, gdyż w takim wieku to właśnie dzieci najwięcej uczą się poprzez zabawę. Kreatywny angielski, zajęcia artystyczne, ćwiczenia ruchowe to niektóre z elementów nauki języka obcego.
Zajęcia w OLDMANSCHOOL to nie tylko stacjonarne zajęcia w naszym CENTRUM, to również pełne przygód wyjścia do sklepu, banku, kawiarni czy pizzerii. Pod czujnym okiem Lektora dzieci uczą się praktycznych konwersacji, które przydadzą się w życiu. Dodatkowo dla naszych dzieci przygotowaliśmy zajęcia z aktorstwa w języku obcym, których uwięczeniem jest filmik z naszymi słuchaczami w rolach głównych.

Pragniemy, aby nauka języka kojarzyła się dzieciom również z przyjemnością, dlatego naszych słuchaczom oferujemy dodatkowe eventy – imprezy, gdzie dmuchańców, waty cukrowej, malowania buziek czy różnych animacji jest pod dostatkiem! A wszystko to z użyciem języka obcego. Bo cóż lepiej nauczy języka jak gra w paintball z komendami wydawanymi po angielsku?!

Podsumowując dzieci uczymy poprzez zajęcia:

-pełne atrakcji i zabawy

-kreatywny angielski

-zajęcia artystyczne

-ćwiczenia ruchowe

-wyjścia do sklepu, banku, kawiarni czy pizzerii

-zajęcia z gotowania

-warsztaty aktorskie

-eventy (imprezy dla dzieci)